INDORSE


indorse


Indorse

Ethereum Tabanlı Merkezi Olmayan Profesyonel Ağ

Sıradan platformların aksine, İndorse platformu verilerin kullanım hakkını kullanıcıya geri vermeyi amaçlıyor ve onları becerilerini kullanarak, etkinliklerini platformda paylaşmalarını sağlayarak kar elde etmelerine imkan veriyor.

İndorse, kullanıcıların yeteneklerini eklemeleri ve diğer kullanıcılardan farklı olmaları için onları teşvik eder. Bunun için bir iç ödül sistemi kullanır.
Teknolojik gelişmeler bizlere birbirimizle daha özgür ve kolaylıkla bilgi paylaşabilme imkanı tanıdı, fakat kullanım kolaylığı ve erişebilirlik gibi konular iki ucu keskin kılıç gibidir.

Günümüzde kolaylaşan bilgi akışı üzerine; kişisel gizlilik, bilgilerimizin korunması ve bilgilerin hak sahibiyle ilgili olan sorunlar doğal olarak ortaya çıkmıştır.

Kişisel bilgilerimizin hak sahipliği ve bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasıyla ilgili sorunlar bir defaya mahsus herkes için düzenlenmelidir. Bu, projemizin en can alıcı noktasıdır.Vasıfların, elde edilen becerileri temsil ettiğine inanıyoruz. Bilgi akışının yoğun olarak yaşandığı bu çağda; 
Bu yüksek yetenekler, bizlerin değişiklikleri kullanmasına izin verir.

Doğru yeteneklerimiz, durumlara ve bilgi değişikliklerine hızlıca uyum sağlamamıza imkan verir. Doğru yetenekler gittikçe karmaşıklaşan bu dünyayı anlamak için en iyi rehberimizdir.

Akademisyenlerin ve hükümetlerin ''Ekonomimiz yeteneklerin ekonomisidir.'' iddiaları, öyle görünüyor ki çok da doğruluktan uzak değildir.

 

Indorse Token IND


IND, Token satışı sırasında verilecek olan tokenin adıdır. IND token platformda reklam üniteleri satın almak için reklamverenler tarafından

kullanılır ve borsalarda işlem görür. Token satışı sırasında alıcılar IND tokenlerine ek olarak Indorse Score (SCR) adını verdiğimiz tokenleri de

alacaklardır. 


Bu vasıtayla; IND token sahipleri, uygulanabilir talepleri platformda destekleyerek hisseden hakettiği payı alır.

SCR token; üyelerin platform üzerinde profil reklamlarını yerleştirmelerine olanak sağlayacak. Bu vasıtayla IND token sahipleri platforma

katılma konusunda ayrıcalığa sahip olacak ve uygulanabilir talepler isteyebilecekler.


IND bir ERC20 Tokenidir.

 

 

Başlangıç Token Satış - IND

IND göstergesi için ilk token satışı, Indorse ağını destekleyen Ethereum belirteçleri satışı yoluyla yapılacaktır. 100 IND simgesinin ve 1 SCR simgesinin dağıtımı, Satış Öncesi Satın Alma Sözleşmesi uyarınca Eter başına destekleyenlere dağıtılacaktır. SCR belirtecinin hiçbir kısmı dağıtılmayacak, bu nedenle, belirli miktarda Eter için SCR belirteçleri yuvarlanacaktır.
Destekleyenlere gönderilen IND göstergeleri toplam sağlanan kaynağın% 50'sini temsil edecek. Toplam arzın% 25'i gelecekteki kullanım için,% 25'i ise ağ yöneticileri, ekip, danışmanlar ve tohum destekçilerince tutulacaktır.Destekleyenler, belirli bir blok numarasından sonra Eterlerini Indorse web sitesinde belirtilen bir hesaba gönderir. Başlangıç token satışı, son blok oluşturulduğunda veya hesaba gönderilen eter miktarı maksimuma ulaştığında sona erer. Belirteç satışı minimum sayıda Ether ile sonuçlanmazsa, IND satın almak için gönderilen Eter geri gönderilecektir.
Danışmanlar ve ekip üyeleri, IND simgelerinin geri alınabilmesi için 240 gün kilitleme süresine sahip olacaklardır.

 

İndorse platformunun web sayfasına buradan, white paper'a buradan ulaşabilirsiniz...

indorse